İnşai İşler

İşletmenin toplam yerleşim planı ortaya çıktıktan sonra mekânın kullanım amacı, yatırımcının ihtiyaç ve istekleri ve ticari hedefleri, TXO’nun iş yapış ilkelerinde temel öncelik taşır.

Sağlam bir iş akışı

İşleyiş

Tabii ki işletmenin faaliyet konusu, ürün ve hizmet şekli, deposundan servis akslarına kadar işleyişi de üzerinde çalıştığımız detaylar arasındadır.

Gıda aydınlatması

Ayrıca gıda aydınlatması kapsamında mekânda sergilenecek et, süt, balık ürünleri ile sebze, meyve, içecek ve unlu mamüllerin her birine özel tasarlanmış, farklı ampül ve reflektör seçimleri belirlenerek armatürlerinin üretilmesi de detay ve deneyim gerektiren uzmanlık alanlarımızdandır.

Verimli kullanım

Tabii ki, mekânın verimli kullanımı için de personelin çalışma tarzı, potansiyel müşteri beklentileri, günlük ve yıllık alışveriş trafiği dikkate alınarak uygun matematiksel analizler yaparız ki, yatırımcıların işleri tek seferde, doğru ve tam zamanında sonuçlansın.

Referans Projeler

Görünümüyle daha fazla müşteri çeken, yatırımınızın kısa sürede geri dönüşünü sağlayan projelerimizden bazı örnekleri önce inceleyin, sonra bizi arayın ve birlikte neler yapacağımızı konuşalım.