Soğuk Oda ve Soğutma Teknolojileri

Farklı ısı dereceleri ve muhafaza edilme özellikleri taşıyan et, süt, sebze, meyve ve bekletilerek olgunlaştırılan ürünler için büyük ya da küçük her ölçekten mekâna uygun soğutma ortamları tasarlıyor ve üretiyoruz. Toplu ve büyük miktarlarda alınan ürünlerin bozulmalarını ve değer kayıplarını engelliyor, ömrünü uzatıyor, israfı önlüyoruz.

Özelleştirilmiş, yenilikçi ve verimli

TXO, iklimlendirmenin Japon devi Daikin Türkiye ile iş birliği sayesinde soğutma cihazlarında ekstra fayda arayan yatırımcılara, farklı ve özel seçenekler de sunuyor.
Tamamı ya da bir bölümü cam olarak imal edilebilen soğuk odalar, yükseklik ve boyut açısından tamamen özel tasarlanabiliyor ve üretilebiliyor. Soğuk oda tavanı içindeki entegre buharlaştırma sistemi sayesinde, daha şeffaf ve temiz bir görünüm, daha doğrusal etkili bir hava döngüsü sağlanıyor.
Böylelikle özel cam soğuk odalar, öncelikle et ve şarap olmak üzere, peynir, sebze, balık ve diğer meşrubatların muhafazası için güvenli ve hijyenik bir ortam oluşturuyor.
Ayrıca çevreye duyarlı, enerji tüketiminden kaçınan, karbon salınımını minimize etmeyi hedefleyen teknolojisi sayesinde geleneksel soğutma ekipmanlarına göre yüzde 15 ila yüzde 40 arası enerji tasarrufu sağlıyor. Böylelikle hem taze muhafaza hem de donmuş gıda muhafaza uygulamaları için işletme maliyetlerini önemli ölçüde azaltıyor.
Farklı ürün ve sistem seçenekleri sayesinde de, müşterilerin her ihtiyacına uygun özelleştirilmiş çözümler sunarken yenilikçi teknolojisi ile daha uzun ömürlü, daha az bakım maliyeti olan, daha verimli sistemler kurmak mümkün oluyor.

Referans Projeler

Görünümüyle daha fazla müşteri çeken, yatırımınızın kısa sürede geri dönüşünü sağlayan projelerimizden bazı örnekleri önce inceleyin, sonra bizi arayın ve birlikte neler yapacağımızı konuşalım.