Endüstriyel Mutfak Tasarımı

Piyasa şartları endüstriyel mutfak üreticilerini kendi sattıkları marka ve modellere uygun bir tasarım yapmaya zorlar. Bu nedenle yatırımcılar, kendi ihtiyaçlarına göre değil, beraber çalıştıkları firmaların ticari çıkarlarına dayanan bir tasarımla yetinmek durumunda kalır.

Özel çözümler üretiyoruz

TXO Design’ı rakiplerinden ayıran en belirgin fark, mutfak tasarımında satılacak ürüne göre değil, tamamen yatırımcının hayaline ve mekânın ihtiyaçlarına göre özel çözümler üretmesidir.

TXO Design Grubu bünyesinde hem mimari tasarım hem de endüstriyel mutfak konusunda deneyimli ekibimiz, öncelik sıralamasında yatırımcı ihtiyaçlarını en ön sıraya koyar ve tüm projeler azami fayda kriteri ile hazırlanır. Mekâna uygun optimum bir yerleşim planı ortaya çıktıktan sonra, cihazların marka ve modelleri belirlenmeye başlar.

Temel ilkemizi ve değişmeyen hizmet anlayışımızı özetlemek gerekirse, önceliğimiz mutfak ekipmanları satmak değil, müşterilerimize sorunsuzca çalışacakları verimli mutfaklar kurmaktır.

Referans Projeler

Görünümüyle daha fazla müşteri çeken, yatırımınızın kısa sürede geri dönüşünü sağlayan projelerimizden bazı örnekleri önce inceleyin, sonra bizi arayın ve birlikte neler yapacağımızı konuşalım.